Het adres van de stichting is:
Fietsmaatjes Leiden-Leiderdorp
Rijndijk 128, 2331AJ Leiden

Alle bestuurders, coördinatoren en andere vrijwilligers zijn onbezoldigde vrijwilligers van Stichting Fietsmaatjes Leiden-Leiderdorp.

contact@fietsmaatjesleidenleiderdorp.nl
Banknummer: NL64RABO0314259600
KvK: 67334946 RSIN: 856936972
ANBI status: de Belastingdienst heeft aan de stichting de  ANBI-status verleend.



Leiden West

Transvaalbuurt
Lage Mors
Hoge Mors
Pesthuiswijk
Leeuwenhoek
Stevenshof
De Bockhorst
Koppelstein

leiden-west

Coördinatoren Leiden West :
Anneke Meijer-Jonker: annekemeijer@fietsmaatjesleidenleiderdorp.nl
Nel van der Put: nelvanderput@fietsmaatjesleidenleiderdorp.nl

Leiden Zuid

Meerburg
Rijndijkbuurt
Professorenwijk
Burgemeesterswijk
Tuinstadwijk
Cronestein
Roomburg
Waardeiland
Vreewijk
Haagweg
Gasthuiswijk
Fortuinwijk
Boshuizen
Oostvliet

leiden-zuid

 

Coördinatoren Leiden Zuid:
Harrie Tuinhof: harrietuinhof@fietsmaatjesleidenleiderdorp.nl
Josee Longarini: joseelongarini@fietsmaatjesleidenleiderdorp.nl
Jeroen Oorsprong: jeroenoorsprong@fietsmaatjesleidenleiderdorp.nl
 



Leiden Midden

Pieterswijk
Academiewijk
Levendaal
De Camp
Marewijk
Pancras
D’Oude Morsch
Noordvest
Havenwijk
Molenbuurt
De Waard
Stationskwartier

leiden-midden

 

Coördinatoren Leiden Midden:

Joke Winter: jokewinter@fietsmaatjesleidenleiderdorp.nl
Wouter van der Loo: woutervanderloo@fietsmaatjesleidenleiderdorp.nl
Carla Gies: carlagies@fietsmaatjesleidenleiderdorp.nl


Leiden Noord

Groenoord
Noorderkwartier
De Kooi
Houtkwartier
Raadsherenbuurt
Vogelwijk
Merenwijk

leiden-noord

 

Coördinatoren Leiden Noord:
Marja Termeulen: marjatermeulen@fietsmaatjesleidenleiderdorp.nl
Peter de Groot: peterdegroot@fietsmaatjesleidenleiderdorp.nl
Willy Loomans: willyloomans@fietsmaatjesleidenleiderdorp.nl



Leiderdorp

 

screen-shot-2016-12-04-at-19-30-38

 

Coördinatoren Leiderdorp:
Wim Schellekens: wimschellekens@fietsmaatjesleidenleiderdorp.nl
Jan de Meij: jandemeij@fietsmaatjesleidenleiderdorp.nl