Het adres van de stichting is:

Rijndijk 128, 2331AJ Leiden

Alle bestuurders, coördinatoren en andere vrijwilligers zijn onbezoldigde vrijwilligers van Stichting Fietsmaatjes Leiden-Leiderdorp.

Email: contact@fietsmaatjesleidenleiderdorp.nl
Banknummer: NL64RABO0314259600
KvK: 67334946 RSIN: 856936972
ANBI status: de Belastingdienst heeft aan de stichting de  ANBI-status verleend.

 

Leiden West

Transvaalbuurt
Lage Mors
Hoge Mors
Pesthuiswijk
Leeuwenhoek
Stevenshof

leiden-west

Coördinatoren Leiden West :
Carla Kramer: carlakramer@fietsmaatjesleidenleiderdorp.nl
Nel van de Put putvande@xs4all.nl 

 

Leiden Zuid

Meerburg
Rijndijkbuurt
Professorenwijk
Burgemeesterswijk
Tuinstadwijk
Cronestein
Roomburg
Waardeiland
Vreewijk
Haagweg
Gasthuiswijk
Fortuinwijk
Boshuizen
Oostvliet

leiden-zuid

 

Coördinatoren Leiden Zuid:
Harrie Tuinhof: harrietuinhof@fietsmaatjesleidenleiderdorp.nl
Josee Longarini: josee.longarini@gmail.com

 



Leiden Midden

Pieterswijk
Academiewijk
Levendaal
De Camp
Marewijk
Pancras
D’Oude Morsch
Noordvest
Havenwijk
Molenbuurt
De Waard
Stationskwartier

leiden-midden

 

Coördinatoren Leiden Midden:

Joke Winter: jwinter000@ziggo.nl
Raoul de Lange: raouldelange@fietsmaatjesleidenleiderdorp.nl

 



Leiden Noord

Groenoord
Noorderkwartier
De Kooi
Houtkwartier
Raadsherenbuurt
Vogelwijk
Merenwijk

leiden-noord

 

Coördinatoren Leiden Noord:
Marja Termeulen: marjatermeulen@hotmail.com
Luisa de Bruin: luisadebruin@gmail.com



Leiderdorp

 

screen-shot-2016-12-04-at-19-30-38

 

Coördinatoren Leiderdorp:
Wim Schellekens: wimschellekens@fietsmaatjesleidenleiderdorp.nl
Jan de Meij: jan.demeij@tele2.nl